çalışma saatlerimiz
czg
iPhonea Oyun Program Nasıl Yüklenir

1. App Store 
 

iPhoneun ana menüsünde bulunan App Store ikonundan veya bilgisayarınıza iTunes kurduktan sonra ulaşabileceğiniz, gelirini Apple ve yazılım geliştiricilerin paylaştığı, uygulama mağazası ile iPhonea özel geliştirilen ücretli veya ücretsiz bir çok program yükleyebilirsiniz . Bilgisayarınızda iTunes üzerinden yükleme yapabilirsiniz. İstediğiniz uygulamaları seçtikten sonra , iTunesda Applications bölümü üzerinden iPhonea aktarılmasını sağlayabilirsiniz .

Ayrıca iTunes mağazasında bulunan binlerce oyun ve programa, dilerseniz kredi kartınız ile hesap oluşturarak , dilerseniz mağazamızdan kullanıma hazır ve indirimli hesap satın alarak ulaşabilirsiniz.

iPhone 2G kullanıyorsanız bu uygulamaları yükleyebilmeniz için yazılım versiyonu 2.0 ve üstü olmalıdır . Bu durumda servislerimizden hizmet alarak güvenli bir şekilde en yeni yazılım versiyonuna sahip olabilirsiniz .


 

2. Cydia ve Installer

Özgür yükleme ortamları olarak adlandırdığımız bu seçenekler sayesinde , App Storeda bulamayacağınız esneklikte program ve oyunlara sahip olarak iPhoneunuzu çok daha fonksiyonel kullanabilirsiniz . Örneğin , Appleın sunduğu uygulamar içerisinde video kaydı , mms ve çağrı engelleme , sms iletim raporu alma, gelen sms i yönlendirme , görünüm-tema değiştirme, arama kayıtlarını teker teker silme , kopyala yapıştır vs. gibi özellikle yokken , Cydia ve Installer üzerinden bu ve benzeri yüzlerce uygulama yüklenebilmektedir. Ayrıca Cydia üzerinden App Storeda ücretli satılan bir çok uygulama ücretsiz olarak yüklenebilmektedir. Bu yükleme ortamlarının iPhoneunuzda olabilmesi için cihazın dosya sisteminin açık olması gerekmektedir. Bu teknik işlem yapılmadan sadece App Store içeriği ile yetinmek durumundasınız .

 

iphone teknik servis, ipad teknik servis, ipad servisi, iphone servisi, iphone servis, ipad servis, iphone tamir, ipad tamir

 Anasayfa | Hakkımızda | Teknik Servis | Soru Cevap | Güncel Haberler | İletişim | Site Maps | iphone servisi

Türkiye iPhone Tamiri ve Teknik Servisi